Meclis Komisyonları
MECLİS I. BAŞKAN VEKİLİ MECLİS II. BAŞKAN VEKİLİ
      HACI HÜSEYİN KILINÇ          MUSTAFA KARAKUŞ 
   
MECLİS DİVAN KATİBİ (ASİL) MECLİS DİVAN KATİBİ (YEDEK)

1- FATMA ARGUZ               

    
2- GÜLTEN BAYDEMİR                  

1- NURAY YILMAZ                


2- KASIM ÜRE                            

   
BELEDİYE ENCÜMEN ÜYESİ ÇEVRE KOMİSYONU

 1-KADİR KARAKUŞ                     

2- GÜLTEN BAYDEMİR                 


3- TAYFUN ALTAŞ                                  

1- SAİM İNCE                             
2- NAZLI PINAR ÜNLÜ              
3- FATMA ARGUZ                               

4- NAZIM ALDIRMAZ               
5. CUMALİ AKKUŞ                  

   
KANUNLAR KOMİSYONU İMAR KOMİSYONU

1- MEHMET MÜFTÜOĞLU                
2- MEHMET YILERİ                        
3- H.HÜSEYİN KILINÇ                   
4- H.BATUR EROĞLU                     
5. C.ORÇUN SARIGÜL                    

1- ABEYDULLAH KOLCU                  
2-NURAY YILMAZ                           
3- MEHMET ESENDEMİR                 
4-AHMET DELİBALTA                      
5. MEHMET SAYGIN                        
   
PLAN BÜTÇE KOMİSYONU EĞİTİM KOMİSYONU

1- VAHAP ÇOLAK                                        
2- İSMAİL ÖZGEN                        
3- EDİP GEDİK                          
4- SÜLEYMAN BULDUR               
5. C.ORÇUN SARIGÜL                

 

1- MEHMET YILERİ                        
2- GÜLTEN BAYDEMİR                   
3- ÇİĞDEM EREN                            
4- TAYFUN ALTAŞ                         
5. ASLI ÇELİK                                

   
KÜLTÜR VE SANAT  KOMİSYONU  ULAŞIM  KOMİSYONU

1. NURAY YILMAZ                 
2. İSMAİL ÖZGEN                  
3. KADİR KARAKUŞ               
4. TARIK KILIÇARSLAN        
5. CUMALİ AKKUŞ                 

1.MUSTAFA KARAKUŞ              
2.MUSTAFA SELEK                    
3.HÜSNÜ KARADELİ                 
4. H.BATUR EROĞLU               
5. CENGİZ TAŞÇI                    

   
TARİFE KOMİSYONU  SAĞLIK KOMİSYONU

1. KADİR KARAKUŞ              
2. MUSTAFA KARAKUŞ                 
3. SAİM İNCE                        
4. TAYFUN ALTAŞ               
5. MEHMET SAYGIN              

1.MUSTAFA SELEK                    
2.MEHMET ESENDEMİR               
3. NAZLI PINAR ÜNLÜ             
4.H. MEHMET GÖKOĞLU          
5. CUMALİ AKKUŞ                    

   
HALKLA İLİŞKİLER KOMİSYONU GENÇLİK SPOR  KOMİSYONU

1.MEHMET YILERİ                 
2. HÜSNÜ KARADELİ             
3. İSA TUZCU                       
   
4. MEHMET SAYIGIN             

5. ADİL YİĞENLER           

1. MEHMET YILERİ                 
2. KASIM ÜRE                            
3. KADİR KARAKUŞ                
4. İ.HAKKI GÖZÜBATIK             
5. CUMALİ AKKUŞ                    

   
TÜKETİCİYİ KORUMA KOMİSYONU HESAP İNCELEME KOMİSYONU

1. ABEYDULLAH KOLCU               
2. SERDAR SEYHAN                     
3. ÇİĞDEM EREN                          
4. TARIK KILIÇARSLAN               
5. A.CENGİZ TAŞÇI                      

1. İSMAİL ÖZGEN                     
2. VAHAP ÇOLAK
                        
 3. EDİP GEDİK                        
4. SÜLEYMAN BULDUR           
5. ASLI ÇELİK                          


 

 

   
İNSAN HAKLARI KOMİSYONU EMLAK KOMİSYONU

1. NURAY YILMAZ                          
2.MEHMET MÜFTÜOĞLU                 
3. FATMA ARGUZ                           
4. NAZIM ALDIRMAZ                   
5. ASLI ÇELİK                               

1. ABEYDULLAH KOLCU                    
2.KASIM ÜRE                                    
3. ÇİĞDEM EREN                               
4.C. BÜLENT GÜRIŞIK                     
5. CUMALİ AKKUŞ                            

 

                  

   
SOSYAL HİZM. KOMİSYONU AB DIŞ İLİŞKİLER KOMİSYONU

1. MUSTAFA SELEK                     
2. KASIM ÜRE                             
3.GÜLTEN BAYDEMİR                 
4. C. BÜLENT GÜRIŞIK             
5.C.ORÇUN SARIGÜL                  

 

 

1.ADİL YİĞENLER                  
2. EDİP GEDİK                               
3.GÜLTEN BAYDEMİR                    
4. İSA TUZCU                                
5. A.CENGİZ TAŞÇI                       

 

   
TURİZM KOMİSYONU KENTSEL DEĞİŞİM VE DÖN.KOMİSYONU

 

1. NAZLI PINAR ÜNLÜ                
    

2.SERDAR SEYHAN                     
3. EDİP GEDİK                           
4. AYÇA KATLAV                       
5.C.ORÇUN SARIGÜL                 


 

 

1.MUSTAFA KARAKUŞ                   

2.SAİM İNCE                                        
3.H.HÜSEYİN KILINÇ                    
4. İ. HAKKI GÖZÜBATIK               
5.A.CENGİZ TAŞÇI                       
 

   
DEPREM VE AFET KOMİSYONU  KADIN ERKEK EŞİTLİĞİ KOMİSYONU
  1.KASIM ÜRE                     
2. MEHMET ESENDEMİR       
3. HÜSNÜ KARADELİ            
4. H.MEHMET GÖKOĞLU      
5.A.CENGİZ TAŞÇI                

 

 1. NURAY YILMAZ              
2. MEHMET MÜFTÜOĞLU      
3.FATMA ARGUZ                                
4. AYÇA KATLAV                  
5.ASLI ÇELİK                      
ÇUKUROVA BELEDIYESI