SONER ÇETİN KOLTUĞUNU ÇOCUKLARA DEVRETTİ

HALK GÜNÜNDE KOLTUK ÇOCUKLARIN OLDU

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla koltuğunu Gülen Yüzler Semt Kreşi öğrencilerine devretti. Çukurova Belediyesi’nin gelenekselleşen Halk Günü toplantısında başkanlık koltuğu Bade Çakır ve Kayra Belli’nin oldu. Vatandaşların sorularını yanıtlamaya çalışan çocukların heyecanları görülmeye değerdi.

ÇOCUKLAR HALK GÜNÜ’NDE BAŞKAN OLDU

Doğu Akdeniz Belediyeler Birliği (DABB) ve Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, koltuğunu Gülen Yüzler Semt Kreşi öğrencilerine devretti. Her cuma saat 14.00’te Halk Günü toplantısı yapan Başkan Soner Çetin’in koltuğunda bu kez çocuklar vardı. Çetin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Halk Günü’nde koltuğunu Bade Çakır ve Kayra Belli’ye devretti. 

ÇOCUKLARDAN ÇETİN’E SÖZ: ATATÜRK İLKELERİNE SAHİP ÇIKACAĞIZ

Halk Günü’nü başkan yardımcıları ve birim müdürleri ile birlikte yöneten Bade Çakır ve Kayra Belli, vatandaşlardan gelen sorulara cevap vermeye çalıştı. Gelen soruları Başkan Soner Çetin’den gelen yardımla yanıtlayan çocukların heyecanları gözlerinden okundu. Koltuğuna oturan öğrenciler Başkan Çetin’e, "Büyüyüp bu koltuklarda göreve gelince, tıpkı bugün olduğu gibi ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün ilkelerine sahip çıkarak, ülkemize hizmet edeceğiz" sözünü verdi.

98. YILINDA 23 NİSAN COŞKUSU

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının Çukurova’da düzenlenecek kreş etkinlikleri ile başlayacağını ifade eden Başkan Soner Çetin,” Belediyeye bağlı Gülen Yüzler Semt Kreşlerimizde çocuklarımızın birbirinden renkli gösterileri olacak. 23 Nisan Pazartesi günü ise Tenis Dağcılık ve Su Sporları Kulübünde Çukurova Belediyesi Cup turnuvası açılış törenini yapacağız. Çocukların seslerinin birlikteliğini, 23 Nisan gibi çok özel bir günde duymak başlı başına bir bayram nedeni oluyor. Tüm Çukurovalıları, 23 Nisan coşkusunu birlikte yaşamaya davet ediyorum” dedi.

Güncel Haberler
ÇUKUROVA’DA YILIN İLK MECLİSİ YAPILDI  (4.2.2019)
BAŞKAN SONER ÇETİN: GAZETECİLİK ÖZGÜRCE YAPILMALI  (10.1.2019)
BAŞKAN SONER ÇETİN’DEN 5 OCAK MESAJI  (5.1.2019)
SONER ÇETİN HALK GÜNÜ’NDE KONUŞTU  (24.12.2018)
ÇUKUROVA BELEDİYESİ’NDE ASGARİ ÜCRETLE ÇALIŞAN İŞCİNİN MAAŞI 2200 LİRA  (12.12.2018)
.  (7.12.2018)
BANU AVAR VE EMRE KONGAR ÇUKUROVA BELEDİYESİ’NİN KONUĞU OLDULAR  (3.12.2018)
BASIN TOPLANTISINA DAVET  (26.11.2018)
SONER ÇETİN ÖĞRETMENLERİ İLE BULUŞTU  (25.11.2018)
Çukurova Karikatür Festivali’ne akın vardı  (25.11.2018)

 

ÇUKUROVA BELEDİYESİ