BAŞKAN ÇETİN HALKIN ARASINDAN ÇIKMIYOR

ÇETİN’İN HIZINA YETİŞİLMİYOR

BAŞKAN ÇETİN HALKIN ARASINDAN ÇIKMIYOR

Doğu Akdeniz Belediyeler Birliği (DABB) ve Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, halkın arasından çıkmıyor. Makamdaki ziyaretlere uzun süre önce son veren Başkan Çetin,  “Siz bize değil, biz sizin ayağınıza geleceğiz” diyor. Sabah Mahfesığmaz Mahallesi’ndeki Kadın Sohbet ve Dayanışma Evi’nde kadınlarla bir araya gelip sohbet eden Çetin, daha sonra esnaf ziyareti yaparak vatandaşları ziyaret etti. Başkan Çetin, büyük sevgi ve ilgiyle karşılandı.

 

KADINLARLA SİMİT YEDİ, SOHBET ETTİ

Doğu Akdeniz Belediyeler Birliği (DABB) ve Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, her gün çat kapı ziyaretlerde bulunarak halkla kucaklaşmasını sürdürüyor. Mahalleleri karış karış gezen Başkan Soner Çetin, her gününü sokaklarda halkın arasında geçiriyor. Ziyaretlerde büyük bir ilgi ve sevgiyle karşılanan Çetin, önceki gün Mahfesığmaz Mahallesi Kadın Sohbet ve Dayanışma Evi’nde kadınlarla bir araya gelip sohbet etti. Kadınlarla beraber simit yiyip çay içen Çetin,  kadınların sorunlarını ve taleplerini dinledi. İlgiden duyduğu memnuniyeti dile getiren Çetin, buradaki ziyaretinin ardından Mahfesığmaz Mahallesi’ndeki esnafı ziyaret etti. Halkla selamlaşıp tokalaşan Çetin, esnafa hayırlı işler diledi.

VATANDAŞLARLA KAHVEDE OKEY OYNADI

Halkı selamlayan ve hal hatır soran Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’i, karşısında gören esnaf çok şaşırdı. Daha sonra bir kahveye giren Çetin, vatandaşlarla sohbet edip okey oynadı. Halkın arasında olmaktan büyük keyif aldığını ve makamdaki buluşmalara artık son verdiğini ifade eden Çetin, “Belediye başkanlığından en çok halkın içinde, halkla iç içe olduğu zamanlar zevk alıyorum. Halkımıza hizmet için bu makama geldik. Durmadan, hız kesmeden çalışmaya ve halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz. Halk beni makamda oturayım diye seçmedi. Küfür hariç, her türlü eleştiri ve öneri serbest dediğimiz Halk Günleri de, her Cuma devam ediyor’’

Güncel Haberler
BAŞKAN ÇETİN: HEPİNİZ BİRER KAHRAMANSINIZ  (19.7.2018)
ÇUKUROVA'DA 'ŞANSLI' HALK GÜNÜ  (11.7.2018)
ŞEHİTLERİMİZİN ÇOCUKLARINA HER ALANDA SAHİP ÇIKMALIYIZ  (11.7.2018)
FABRİKA GİBİ MESLEK KURSLARI  (5.7.2018)
BAŞKAN ÇETİN MUHTARLARLA TOPLANDI  (3.7.2018)
ÇETİN KLAVYE BAŞINDA 2 SAAT SORULARI YANITLADI  (2.7.2018)
SONER AMCALARINDAN ÇOCUKLARA MÜJDE  (2.7.2018)
ÇUKUROVA’DA FUTBOL YAZ OKULU BAŞLADI  (25.6.2018)
SONER ÇETİN SOSYAL MEDYADA SORULARI YANITLIYOR  (21.6.2018)
BAŞKAN SONER ÇETİN YAVRU KÖPEĞE EZİYETE İSYAN ETTİ  (18.6.2018)

 

ÇUKUROVA BELEDİYESİ