ÇUKUROVA’DAN ASFALT SEFERBERLİĞİ

ÇETİN: YATIRIMLARIMIZ DAHA MODERN ÇUKUROVA İÇİN

Çukurova Belediyesi Yol İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler 2017 yılı çalışma sezonu kapsamında ilçe genelinde sürdürdüğü çalışmalara devam ediyor. Çukurova Belediyesi sıcak asfaltlama çalışmaları kapsamında Toros Mahallesi ve Karslılar mahallelerinde belirlenen alanlarda asfalt çalışması yapıyor. Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, “Bütün yatırımlarımız daha modern bir Çukurova için. Hizmetlerimize aralıksız devam ediyoruz” dedi.

ÇETİN ASFALT ÇALIŞMALARINI DENETLEDİ

Çukurova Belediyesi ilçenin her köşesine hizmet ulaştırmaya devam ediyor. İlçede çalışmalarını hızla sürdüren belediye ekipleri, tüm yolların bakım, onarım ve asfaltlama çalışmalarını tam gaz sürdürüyor. Çukurova Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı yol yapım ekipleri, Çukurova’da pek çok noktada sürdürülen çalışmalarla, tonlarca asfalt serimi gerçekleştiriliyor. Çukurova Belediyesi ekipleri, sıcak asfaltlama çalışmaları kapsamında Toros Mahallesi ve Karslılar mahallelerinde asfalt çalışması yapıyor. Mahallede bulunan yollarda çalışma gerçekleştiren ekipler, yolların tamamını asfaltlıyor. Ekipler, ayrıca mahallenin bozulan yollarını onararak, halkın hizmetine açıyor. Çukurova’da hızla gelişen noktalarda yürütülen yol çalışmaları, vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılanıyor.

“HERŞEY DAHA MODERN BİR ÇUKUROVA İÇİN”

Çukurova İlçesi’nde, yol açım, alt yapı ve asfaltlama çalışmalarının aralıksız devam ettiğini belirten Doğu Akdeniz Belediyeler Birliği (DABB) ve Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, “Ekiplerimiz, ilçe genelinde belirlenen programlar dahilinde asfaltlama çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Tüm mahallelerimize ulaşım artık daha modern ve kolay olacak. Çukurova için çalışmalarımız gece gündüz devam ediyor” dedi. Kilometrelerce yolun asfaltlandığını, havaların sıcak olması nedeniyle, asfaltın kısa sürede tuttuğunu ve vatandaşlar mağdur edilmeden ilçenin güzel bir görünüme kavuşturulduğunu belirten Başkan Çetin, “Bütün yatırımlarımız daha modern bir Çukurova için. Hizmetlerimize aralıksız devam ediyoruz" diye konuştu.

Güncel Haberler
ŞAMBAYADI’NIN 22 YILLIK İMAR SORUNU ÇÖZÜLÜYOR  (2.9.2017)
ÇUKUROVA’DAN ÜCRETSİZ TİYATRO KURSLARI  (15.8.2017)
ÇİRKİN KRAL’A BÜYÜK ANMA  (14.8.2017)
ÇETİN HALK GÜNÜNDE KONUŞTU  (7.8.2017)
BELEDİYE EVLERİ HALKIYLA GÖRÜŞMELER SÜRÜYOR  (4.8.2017)
4 AĞUSTOS 2017 CUMA MECLİS GÜNDEMİ  (4.8.2017)
ÇETİN İHTİYAÇ SAHİPLERİNİN YANINDA  (1.8.2017)
ÇUKUROVA ŞANTİYE YERİ  (31.7.2017)
BAŞKAN ÇETİN DUR DURAK BİLMİYOR  (27.7.2017)
ÇUKUROVA’DAN ASFALT SEFERBERLİĞİ  (25.7.2017)

 

ÇUKUROVA BELEDİYESİ