KESKİN: SONER ÇETİN ZORU BAŞARDI

                                                                                                                                          30 OCAK 2017

KESKİN: SONER ÇETİN ZORU BAŞARDI

“BAŞARILARI BENİ GURURLANDIRIYOR”


Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’in her hafta düzenli olarak gerçekleştirdiği ‘Halk Günü’ toplantılarında bu hafta, Türk siyasetinin önemli isimlerinden CHP eski Genel Sekreteri Adnan Keskin’in konuk etti. Keskin, halk günü uygulaması hakkında kısa bilgi veren Başkan Soner Çetin’i kutlayarak, “Soner Çetin zoru başararak bizi gururlandırdı. Yerel yöneticilerimizin başarısı bizleri de mutlu ediyor” dedi.“EN MUTLU OLDUĞUM YER BURASI”
Doğu Akdeniz Belediyeler Birliği(DABB) ve Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, bir halk gününde daha halkın karşısına çıktı. Bu hafta gerçekleştirilen halk gününde, bir sürpriz konuk vardı. CHP eski Genel Sekreteri Adnan Keskin, bazı özel programlarını gerçekleştirmek için geldiği Adana’da, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’in, 3 yıldır, her hafta aralıksız gerçekleştirdiği halk gününü takdir etti. Yerel yönetimlerde, seçilmenin değil, görevi başarı ile yürütmenin zorluğuna dikkat çeken Keskin, “Belediye Başkanımız Soner Çetin, bu zorlu görevi, layıkıyla yerine getirip, göğsümüzü kabartıyor. Kendisinin başarılı çalışmalarını yakından takip ediyorum. Çalışmaları nedeniyle de belediye başkanımızı kutluyorum” diye konuştu.“HALKIN KARŞISINA ÇIKMAK CESARET İŞİ”
Göreve geldiği 2 Nisan 2014’ten sonraki ilk Cuma başlattığı halk günü toplantılarını, bugüne kadar aralıksız sürdürmenin gururunu yaşadığını belirten Başkan Soner Çetin, şöyle devam etti:
“Halkımıza, göreve gelmeden söz verdik. Her hafta bürokratlarımızla karşınızda olacağız dedik. Bu sözümüzün arkasında durmanın gururunu yaşıyoruz. Herkes, birkaç toplantıdan sonra, bunun sürdürülemeyeceğini düşündü ama biz her hafta halkımızın sorunlarını dinleyip, çözümler ürettik. Sorunları azaltarak devam ettirdiğimiz halk günlerinde, halkımızla, dertlerimizi, sevinçlerimizi, üzüntülerimize de paylaşıyoruz. Bu toplantılar, sorun toplantıları olmaktan çıktı, dost toplantılarına dönüştü. Benim, belediye başkanlığı görevinden en çok zevk aldığım anlar, halkımızla biraraya geldiğim zamanlandır.”

 

Güncel Haberler
ÇUKUROVA'DA 'ŞANSLI' HALK GÜNÜ  (11.7.2018)
ŞEHİTLERİMİZİN ÇOCUKLARINA HER ALANDA SAHİP ÇIKMALIYIZ  (11.7.2018)
FABRİKA GİBİ MESLEK KURSLARI  (5.7.2018)
BAŞKAN ÇETİN MUHTARLARLA TOPLANDI  (3.7.2018)
ÇETİN KLAVYE BAŞINDA 2 SAAT SORULARI YANITLADI  (2.7.2018)
SONER AMCALARINDAN ÇOCUKLARA MÜJDE  (2.7.2018)
ÇUKUROVA’DA FUTBOL YAZ OKULU BAŞLADI  (25.6.2018)
SONER ÇETİN SOSYAL MEDYADA SORULARI YANITLIYOR  (21.6.2018)
BAŞKAN SONER ÇETİN YAVRU KÖPEĞE EZİYETE İSYAN ETTİ  (18.6.2018)
“ÇAĞIMIZIN VEBASI UYUŞTURUCU İÇİN TOPYEKÜN MÜCADELE EDİYORUZ”  (12.6.2018)

 

ÇUKUROVA BELEDİYESİ