Başkan Çetin’den yeni yıl mesajı

                                                                                                                                          30 ARALIK 2016
Başkan Çetin’den yeni yıl mesajı

“2017 BARIŞ VE KARDEŞLİK YILI OLSUN”


Doğu Akdeniz Belediyeler Birliği (DABB) ve Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, hizmet dolu bir yılı daha geride bıraktıklarını belirterek, Çukurova’da beklentilerin daha çok karşılanacağı, projelerle dopdolu yeni bir yılı karşıladıklarını ifade etti. Ülke olarak, zor bir yıl geçirdiklerini ve yeni yıl ile karanlık günleri geride bırakmayı umut ettiklerini aktaran Çetin, “2017 barış ve kardeşlik yılı olsun” dedi.


“KARANLIK GÜNLER GERİDE KALSIN”

Doğu Akdeniz Belediyeler Birliği (DABB) ve Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, yeni yıl için kutlama mesajı yayımladı. Ülke olarak, zor bir yıl geçirdiklerini ve yeni yıl ile karanlık günleri geride bırakmayı umut ettiklerini belirten Başkan Çetin, “En çok, barışa ve kardeşliğe ihtiyacımız var. 2017 barış ve kardeşlik yılı olsun” dedi. Her yeni yılın, hayata dair umutların yeşerdiği bir ortam oluşturduğunu kaydeden Çetin, “Yeni yılın ülkeye, tüm insanlığa sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini, başarının sürekli olmasını, sevginin hiç eksik olmamasını diliyoruz ve en çok da barış, kardeşlik diyoruz. Ülke olarak, çok zor bir yılı geride bıraktık ve çok yara aldık. 2017, yaralarımızı sarsın, ülkemize barış ve kardeşlik getirsin” diye konuştu.

ÇUKUROVA 2017’DE DE HİZMETE DOYACAK

2017’de, Çukurova’nın hızla ilerleyerek, marka şehir olma yolundaki adımlarını hızlandıracağını vurgulayan Çetin, mesajına şöyle devam etti:
“Göreve geldiğimiz günden bugüne, kentimizi yeniden yapılandırmak ve modern bir Çukurova oluşturmak ve şehrimizi güzelleştirmek adına bütün hizmetleri hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Çukurova Belediyesi, 2016 yılında halkımızın daha iyi yaşam koşullarına ulaşması için hizmeti en hızlı şekilde ulaştırmaya çalıştı. Yeni yılda da, aynı bilinçle hareket ederek, hemşehrilerimize en iyi icraatları gerçekleştirerek, Çukurova’mızı hizmete doyuracağız, yeni projeler kazandıracağız. Halkımızın bize verdiği emaneti, her şeyden üstün bilerek, büyük titizlikle çalışmalarımızı sürdüreceğiz. İnanıyoruz ki, biz çalıştığımız müddetçe, Çukurova’mız güzelleşecek, değişecek, yenilenecek. İlçemizde, ilimizde ve ülkemizde sevgi, hoşgörü, kardeşlik ve yardım severlik duygularının arttığı huzur ve güvenin tesis edildiği, hayallerin ve umutların gerçeğe dönüştüğü, mutluluk ve başarılarla dolu bir yıl diliyorum.”

Güncel Haberler
3. Uluslararası Çukurova Karikatür Festivali Kasım’da  (9.10.2018)
Başkan Çetin Mevlana’yla seslendi:  (7.10.2018)
BAŞKAN ÇETİN: KİMSESİZLERİN KİMSESİ OLDUK  (5.10.2018)
BAŞKAN ÇETİN ABLASI İÇİN MEVLİT OKUTTU  (4.10.2018)
BAŞKAN SONER ÇETİN'İN ACI GÜNÜ  (1.10.2018)
BAŞKAN ÇETİN: DÜNYA ÇOCUKLAR GÜLDÜKÇE GÜZEL  (25.9.2018)
Tiyotro içeriği için tıklayınız...  (25.9.2018)
YENİ ÖDEME NOKTASI  (18.9.2018)
ANKETLERDEN YİNE SONER ÇETİN ÇIKTI  (18.9.2018)
BAŞKAN ÇETİN ÇEVRE GÖNÜLLÜLERİYLE ÇÖP TOPLADI  (16.9.2018)

 

ÇUKUROVA BELEDİYESİ