BAŞKAN ÇETİN SİTENİN SORUNUNA EL ATTI

 

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, seçildiği günden bu yana her hafta aralıksız gerçekleştirdiği halk günü toplantısında gelen bir şikayet üzerine Huzurevleri Mahallesi’nde bulunan Çağlayan sitesine ziyarette bulundu. Başkan Çetin, vatandaşların çöken istinat duvarı ile ilgili gelen şikayeti üzerine site sakinleriyle buluştu. Çetin, bölgeyi inceleyip, gerekli çalışmaların yapılması için bürokratlarına talimat verdi.

HALKIN ŞİKAYETİNE ANINDA MÜDAHALE

Çukurova ilçesindeki sorunları ve hizmetleri denetlemek için halkın arasından çıkmayan ve vatandaşın isteklerini dinleyen Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’in, seçildiği günden bu yana aralıksız devam ettiği Halk Günü’nde gelen istek ve şikayetlere anında müdahale ediliyor. Başkan Soner Çetin, iletilen sorunların bir kısmıyla bizzat kendi ilgileniyor. Çetin, geçtiğimiz hafta halk gününde vatandaşın ilettiği sorunu yerinde görmek ve çözüm bulmak için siteye ziyarete gideceğini açıklamıştı. Halk gününde verdiği söz üzerine Huzurevleri Mahallesi’ndeki Çağlayan sitesini ziyaret eden Çetin, site sakinleri ile birlikte yağan yoğun yağış sebebiyle istinat duvarı çöken sitede incelemelerde bulundu. 

“HALK GÜNÜNE GELEN HER SORUN ÇÖZÜLÜR”

Site sakinlerini dinleyen ve sorunun çözümü için bürokratlarına talimat veren Başkan Soner Çetin, “Halk Günü’nde sorununu iletmeye gelen vatandaşlarımıza verdiğim söz üzerine bugün aranızdayım. İstinat duvarı yağan yağış üzerine çökmüş. Şükür ki herhangi bir olumsuzluk, bir can kaybı yaşanmamış. Bu konu bizim sorumluluk alanımızda olmamasına rağmen bugün durumu bizzat yerinde incelemek için aranızda olmak, site sakinleri ile bir araya gelmek istedim. Bürokratlarıma gereken talimatı verdim. En kısa zamanda bu sorun çözülecek. Halk Gününe gelen her sorun çözülür” dedi.

Başkan Çetin’in talimatı üzerine derhal harekete geçen ekipler sitede çalışmalara başladı. Sitenin hemen yanında yer alan yeni park çalışmasının olduğu alanda da denetlemede bulunan Çetin, mahalle sakinleri ile bir süre sohbet etti. Site sakinlerinin evine konuk olan Çetin’i vatandaşlar teşekkür ederek uğurladı.

 

 

Güncel Haberler
ÇUKUROVA BELEDİYESİ CUP 23 NİSAN’DA BAŞLIYOR  (21.2.2018)
ÇUKUROVA’DAN KÖY OKULUNA YARDIM  (21.2.2018)
3.ORHAN KEMAL EDEBİYAT FESTİVALİ  (19.2.2018)
MEKTEBİM İLE EĞİTİM SÖZLEŞMESİ YENİLENDİ  (19.2.2018)
657 SAYILI KHK KOMİSYON SONUÇLARI  (19.2.2018)
ÇUKUROVA'DA SABAH TOPLANTILARI RENKLİ GEÇİYOR  (16.2.2018)
ÇUKUROVA’YA ULUSLARARASI TENİS AKADEMİSİ KURULUYOR  (15.2.2018)
ÇUKUROVA BELEDİYE BAŞKANLIĞI KOŞUSUNU 'SHARPA' KAZANDI  (14.2.2018)
ÇUKUROVA BELEDİYESİ’NDE MEMURA YÜZDE 52 ZAM  (12.2.2018)
ÇUKUROVA 18 MART’TA KILIÇDAROĞLU İLE TOPLU AÇILIŞ VE TEMEL ATMA YAPACAK  (11.2.2018)

 

ÇUKUROVA BELEDİYESİ