BAŞKAN ÇETİN SABAH 7'DE HALKIN ARASINDA

                                                                                                                                    07 ARALIK 2016

 

ÇORBA DAĞITTI, FIRINDA EKMEK PİŞİRDİ

Doğu Akdeniz Belediyeler Birliği (DABB) ve Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, halkın arasından çıkmıyor. Sabah saat 07.30'da Baraj yolu Duygu Cafe durağında vatandaşlara ikram çeşmesinden çorba dağıtan Çetin, erken başladığı güne, esnaf ziyaretiyle devam etti. Halkla selamlaşıp tokalaşan Çetin, girdiği bir fırında ekmek pişirdi, esnafa hayırlı işler diledi.

ADANA (       ) - Doğu Akdeniz Belediyeler Birliği (DABB) ve Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, her gün halkla kucaklaşmasını sürdürüyor. Başkan Çetin, sabah 07.30'da işe ve okula giden vatandaşlara ikram çeşmesinden çorba ikram ederek, 'günaydın' dedi.
Halkı selamlayan ve hal hatır soran Çetin, çorba ikramıyla vatandaşları hem şaşırttı, hem sevindirdi. İkram çeşmesiyle, yaz ve kış döneminde Adana halkına ikramlarda bulunulduğunu vurgulayan Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, “Çukurova Belediyesi olarak, halkımıza hizmet etmek için çalışıyor ve projelerimizi hayata geçiriyoruz. Alt-üst yapıdan, kültürel, sanatsal  ve sosyal projelere kadar geniş bir çerçevede hizmet sunuyoruz. Önemsediğimiz ve halkımızın da büyük beğenisini kazanan ikram çeşmesi projemiz, her daim Adanalı hemşehrilerimizin hizmetinde" dedi.

ÇETİN FIRINDA EKMEK PİŞİRDİ

İkram çeşmesinin halk tarafından çok beğenildiğini aktaran Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, "Hayır ve ikram, kültürümüzün bir parçası. İkram çeşmelerimizle, bu kültürümüzü daha geniş kitlelere taşıyoruz. Kışın sabahın erken saatlerinden itibaren çeşmeden çorbalar akıyor. Bu soğuk havada, vatandaşlarımızın içini ısıtıyoruz. Bugün de, üniversite öğrencilerimiz ve işe giden vatandaşlarımıza sıcak çorba ikram etmek için buradayız. Vatandaşlarımız çok mutlu oldu. Mimari ve görsel olarak da ikram çeşmemiz büyük beğeni topluyor. Öğrencilerimize ve tüm hemşehrilerimize afiyet olsun" diye konuştu.
Halkın içinde, halkla iç içe olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Çetin, ikram çeşmesinden çorba dağıtımı ardından esnafı ziyaret ederek, hayırlı işler diledi. "Halkımıza hizmet için varız" diyen Çetin, girdiği bir fırında ekmek pişirmeyi de ihmal etmedi.

 

 

Güncel Haberler
3. Uluslararası Çukurova Karikatür Festivali Kasım’da  (9.10.2018)
Başkan Çetin Mevlana’yla seslendi:  (7.10.2018)
BAŞKAN ÇETİN: KİMSESİZLERİN KİMSESİ OLDUK  (5.10.2018)
BAŞKAN ÇETİN ABLASI İÇİN MEVLİT OKUTTU  (4.10.2018)
BAŞKAN SONER ÇETİN'İN ACI GÜNÜ  (1.10.2018)
BAŞKAN ÇETİN: DÜNYA ÇOCUKLAR GÜLDÜKÇE GÜZEL  (25.9.2018)
Tiyotro içeriği için tıklayınız...  (25.9.2018)
YENİ ÖDEME NOKTASI  (18.9.2018)
ANKETLERDEN YİNE SONER ÇETİN ÇIKTI  (18.9.2018)
BAŞKAN ÇETİN ÇEVRE GÖNÜLLÜLERİYLE ÇÖP TOPLADI  (16.9.2018)

 

ÇUKUROVA BELEDİYESİ