BAŞKAN ÇETİN: EMEKÇİ KARDEŞLERİMİZİN HER ZAMAN YANINDAYIZ

                                                                                                                      30 NİSAN 2017

                                                              BASIN BÜLTENİ

BAŞKAN ÇETİN: EMEKÇİ KARDEŞLERİMİZİN HER ZAMAN YANINDAYIZ

Doğu Akdeniz Belediyeler Birliği(DABB) ve Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü kutlayarak, "Sosyal demokratlar olarak, her zaman işçi ve emekçi kardeşlerimizin yanındayız. 1 Mayıs'ın, başta işçiler ve emekçiler olmak üzere, tüm halkımıza kutlu olmasını diliyorum" dedi.

1 Mayıs'ın en demokratik şekilde kutlanması temennisinde bulunan Başkan Soner Çetin, 1 Mayıs'ın geçmişten bu yana 'İşçi Bayramı' olarak kutlandığına dikkat çekerek, " 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü olarak, resmi bayram günü ilan edilmiştir. Bu bayramı kutlamak, işçi ve emekçi kardeşlerimizin en doğal haklarıdır. Bizler de, bu bayram gününü işçi kardeşlerimizle birlikte, omuz omuza geçireceğiz" dedi.

Çukurova Belediyesi olarak, her zaman işçinin, emekçinin yanında olduklarına dikkat çeken Başkan Soner Çetin, "Kendimi bildiğim günden bu yana Soner çetin olarak işçi kardeşlerimizin yanında yer aldım. Çukurova Belediye Başkanı olarak da, işçi haklarını gözeterek ve her zaman onların yanında olduğumuzu hissettiren yönetim anlayışı içinde görevimizi yapıyoruz. İşçi ve emekçinin hakkı, sadece maddiyatla ölçülemez. Millet olarak bu güzel ve onurlu günde kenetlendiğimizi bir kez daha göstermeli ve emekçi insanlarımıza sahip çıktığımızı hissettirmeliyiz. Bu duygular içinde, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nün, ülkemize barış ve huzur getirmesini diliyor, işçi kardeşlerimin bu güzel ve anlamlı bayramını kutluyorum” diye konuştu.

Güncel Haberler
Kosgeb Uygulamalı Girişimci Eğitim Katılım Listesi  (25.5.2017)
BAŞKAN ÇETİN İHTİYAÇ SAHİPLERİNİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRÜYOR  (25.5.2017)
SATRANÇ USTALARI ÇUKUROVA’DA BULUŞTU  (23.5.2017)
2.GELENEKSEL YÖRE DERNEKLERİ ŞENLİĞİ BAŞLADI  (22.5.2017)
ÇETİN: ATA’MIZIN DEVRİMLERİNE DE AİLESİNE DE SAHİP ÇIKACAĞIZ  (19.5.2017)
EMEKLİ DOSTU KENT ÇUKUROVA  (18.5.2017)
YÖRE DERNEKLERİ ŞÖLENİ BAŞLIYOR  (17.5.2017)
BAŞKAN ÇETİN MAHALLE ZİYARETLERİNDE  (17.5.2017)
ÇUKUROVA’DA KÖPEK GÜZELLİK YARIŞMASI YAPILDI  (16.5.2017)
BAŞKAN ÇETİN ANNELER GÜNÜ'NDE ZÜBEYDE HANIM BÜSTÜ AÇTI  (14.5.2017)

 

ÇUKUROVA BELEDİYESİ