BAŞKAN ÇETİN’DEN BİR İLK DAHA ÇUKUROVA’DAN ÜCRETSİZ PAZAR SERVİSİ

                                                                                                                                      11 OCAK 2017

 

BAŞKAN ÇETİN’DEN BİR İLK DAHA

ÇUKUROVA’DAN ÜCRETSİZ PAZAR SERVİSİ

 

Çukurova Belediyesi, sosyal belediyecilikte yeni bir projeyi daha Çukurova halkının hizmetine sundu. Çukurova Belediyesi, uygulamaya koyduğu ücretsiz servis ile gün boyu vatandaşları evlerinden alıp, semt pazarlarına götürüyor. Alışverişini yapan vatandaşlar daha sonra da aynı servisle eve dönüyor. Doğu Akdeniz Belediyeler Birliği (DABB) ve Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, “Analarımız, bacılarımız pazardan alışveriş yapıyor, paketleri eve götürmekte zorlanıyordu. Buna çözüm olacak bir uygulamayı, sosyal belediyecilik anlayışı ile hizmete sunduk. Semt pazarlarında belirlenen noktalardan, yarım saatlik periyotlarla düzenli bir şekilde servis aracımız hareket ediyor ve pazarın bulunduğu semtte belirlenen güzergah boyunca vatandaşlarımızı evlerine bırakıyor” dedi.

 

“VATANDAŞIN PAZAR ALIŞVERİŞİNDE DE YANINDAYIZ”

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Adana Pazarcılar Odası Başkanı Ahmet Akçay'ın da katkılarıyla Semt Pazarı Ücretsiz Servis Araçlarını Çukurova halkının hizmetine sundu. “Vatandaşlarımızın artık pazar alışverişlerinde de yanındayız” diyen Başkan Çetin, yaptıkları çalışmalarla vatandaşların yaşantısını kolaylaştırmayı amaçladıklarını belirterek, “Analarımız, bacılarımız, kıymetli vatandaşlarımız pazardan alışveriş yapıyor paketleri eve götürmekte zorlanıyordu. İnşallah, buna çözüm olacak bir uygulamayı sosyal belediyecilik anlayışı ile hizmete sunduk. Semt pazarlarında belirlenen noktalardan yarım saatlik periyotlarla düzenli bir şekilde servis aracımız hareket ediyor ve pazarın bulunduğu semtte belirlenen güzergah boyunca, vatandaşlarımızı evlerine bırakıyor” dedi. Semt Pazarı Ücretsiz Servis Araçları 100. Yıl Semt Pazarı, Huzur (Esentepe) Semt Pazarı, Yurt Kapalı Semt Pazarı ve Güzelyalı Semt Pazarı için faaliyet gösterecek. 

 

VATANDAŞ UYGULAMADAN MEMNUN

Ücretsiz servis hizmetinden yararlanan vatandaşlar uygulamadan memnun. Pazar alışverişini yapıp evine gitmek için ücretsiz pazar servis aracını kullanan vatandaşlar, “Bu hizmeti başlatanlardan Allah razı olsun. Belediyemizin bütün hizmetlerini beğeniyoruz. Bu hizmet de çok yerinde bir hizmet olmuş. Verdiğimiz oylar boşa gitmiyor" diye konuştu.

 

Güncel Haberler
BAŞKAN ÇETİN SİTENİN SORUNUNU DA ÇÖZDÜ  (18.1.2017)
ÇETİN 12 EYLÜL'ÜN SUNUCUSUNU UNUTMADI  (17.1.2017)
BAŞKAN ÇETİN HALK GÜNÜ'NDE KONUŞTU  (15.1.2017)
BAŞKAN SONER ÇETİN’DEN ÇOCUKLARA KAR SÜRPRİZİ  (13.1.2017)
SONER ÇETİN 5. KEZ EN BAŞARILI BELEDİYE BAŞKANI  (12.1.2017)
BAŞKAN ÇETİN’DEN BİR İLK DAHA ÇUKUROVA’DAN ÜCRETSİZ PAZAR SERVİSİ  (11.1.2017)
ENGELLİ DOSTU SONER ÇETİN  (8.1.2017)
Başkan Çetin’den 5 Ocak mesajı  (5.1.2017)
ÇUKUROVA'DA GİYSİ TOPLAMA PROJESİNE BÜYÜK DESTEK  (5.1.2017)
BAŞKAN ÇETİN ŞEHİT AİLELERİYLE BULUŞTU  (3.1.2017)

 

ÇUKUROVA BELEDİYESİ