ÇUKUROVA’DAN BOZCALAR’A MUHTARLIK EVİ

ÇETİN: ‘ÖNCE İNSAN’ DEDİK ÖYLE YOLA ÇIKTIK
ÇUKUROVA’DAN BOZCALAR’A MUHTARLIK EVİ

Doğu Akdeniz Belediyeler Birliği (DABB) ve Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, açılışlara doymuyor. Başkan Çetin, söz verdiği gibi her hafta bir açılış yaparak halkla kucaklaşmasını sürdürüyor. Çukurova Belediyesi’nin Bozcalar Mahallesi’nde yapımını tamamladığı Muhtarlık Evi hizmete açıldı. Başkan Çetin, “Biz, ‘Önce insan’ dedik, öyle yola çıktık. Bizim amacımız halkımızın mutlu, huzurlu, güvenli, refah seviyesi yüksek bir ortamda yaşaması. Sizlere vaad ettiğimiz her şeyi gerçekleştireceğiz. Görev süremizin sonunda başımız dik, alnımız ak karşınızda olacağız” dedi.

ADANA (      ) - Doğu Akdeniz Belediyeler Birliği (DABB) ve Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Bozcalar Mahallesi halkının merakla beklediği Muhtarlık Evi’nin açılışını yaptı. Açılışa, hizmetler nedeniyle çok mutlu olduklarını ifade eden yöre halkının yanı sıra, CHP Adana İl Başkanı Ayhan Barut, CHP İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Yılmaz Sarıeroğulları, CHP Çukurova Kadın Kolları Başkanı Sonay Gültekin Özel, meclis üyeleri, muhtarlar ve bürokratlar katıldı.  CHP Adana İl Başkanı Ayhan Barut, Çukurova Belediyesi’nin sosyal demokrat belediyeciliğin gereğini yaptığını ifade ederek, “CHP’nin sosyal demokrat Çukurova Belediyesi bütün köylere hizmetleri fazlasıyla yapıyor. Bu hizmetler bizi iktidara taşıyacak. Bizi izlemeye devam edin” diye konuştu.

‘ÖNCE İNSAN’ DEDİK ÖYLE YOLA ÇIKTIK

Bozcalar halkının yoğun sevgi gösterisiyle karşıladığı Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, vatandaşlarla tek tek selamlaştı. 6 ayda bir köy ziyaretleri yaptığını ve köylerde büyük bir ilgiyle karşılandığını aktaran Başkan Çetin, “Bazı köylerimize gittiğimde beni görünce çok şaşırdılar. ‘Buraya ilk kez bir belediye başkanı geliyor’ dediler. Köylerimizde hizmete susamışlık var. Bunu biliyor, görüyor ve bu bilinçle hareket ediyorum. İstediğiniz her hizmeti buraya getireceğiz. Çok memnun kaldığınızı bildiğim çocuk parkını buraya kazandırdık. Bugün de Muhtarlık Evimizin açılışını yapıyoruz. Çok yakında parke taşınızı da yapacağız. Sizi yağmurda, çamurda bırakmayacağız. Sizler hizmetin en iyisini, en güzelini hak ediyorsunuz” dedi.

“Muhtarlık Evi’nizi beğendiniz mi?” şeklindeki soruya alkışlarla yanıt alan Çetin, “Biz, ‘önce insan’ dedik, öyle yola çıktık. Bizim amacımız halkımızın mutlu, huzurlu, güvenli, refah seviyesi yüksek bir ortamda yaşaması. Her mahallemize modern muhtarlık evi yapacağız. Bu muhtarlık evlerimiz, aynı zaman da iletişim merkezi olacak. Buranın elektrik, su ve internet gibi ihtiyaçlarını belediyemizden karşılayacağız.  Bozcaların hiçbir eksiğini bırakmayacağız. Sizlere vaad ettiğimiz her şeyi gerçekleştireceğiz. Görev süremizin sonunda başımız dik, alnımız ak karşınızda olacağız” şeklinde konuştu.

Güncel Haberler
ÇUKUROVA BELEDİYESİ CUP 23 NİSAN’DA BAŞLIYOR  (21.2.2018)
ÇUKUROVA’DAN KÖY OKULUNA YARDIM  (21.2.2018)
3.ORHAN KEMAL EDEBİYAT FESTİVALİ  (19.2.2018)
MEKTEBİM İLE EĞİTİM SÖZLEŞMESİ YENİLENDİ  (19.2.2018)
657 SAYILI KHK KOMİSYON SONUÇLARI  (19.2.2018)
ÇUKUROVA'DA SABAH TOPLANTILARI RENKLİ GEÇİYOR  (16.2.2018)
ÇUKUROVA’YA ULUSLARARASI TENİS AKADEMİSİ KURULUYOR  (15.2.2018)
ÇUKUROVA BELEDİYE BAŞKANLIĞI KOŞUSUNU 'SHARPA' KAZANDI  (14.2.2018)
ÇUKUROVA BELEDİYESİ’NDE MEMURA YÜZDE 52 ZAM  (12.2.2018)
ÇUKUROVA 18 MART’TA KILIÇDAROĞLU İLE TOPLU AÇILIŞ VE TEMEL ATMA YAPACAK  (11.2.2018)

 

ÇUKUROVA BELEDİYESİ