ÇUKUROVA’DAN BOZCALAR’A MUHTARLIK EVİ

ÇETİN: ‘ÖNCE İNSAN’ DEDİK ÖYLE YOLA ÇIKTIK
ÇUKUROVA’DAN BOZCALAR’A MUHTARLIK EVİ

Doğu Akdeniz Belediyeler Birliği (DABB) ve Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, açılışlara doymuyor. Başkan Çetin, söz verdiği gibi her hafta bir açılış yaparak halkla kucaklaşmasını sürdürüyor. Çukurova Belediyesi’nin Bozcalar Mahallesi’nde yapımını tamamladığı Muhtarlık Evi hizmete açıldı. Başkan Çetin, “Biz, ‘Önce insan’ dedik, öyle yola çıktık. Bizim amacımız halkımızın mutlu, huzurlu, güvenli, refah seviyesi yüksek bir ortamda yaşaması. Sizlere vaad ettiğimiz her şeyi gerçekleştireceğiz. Görev süremizin sonunda başımız dik, alnımız ak karşınızda olacağız” dedi.

ADANA (      ) - Doğu Akdeniz Belediyeler Birliği (DABB) ve Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Bozcalar Mahallesi halkının merakla beklediği Muhtarlık Evi’nin açılışını yaptı. Açılışa, hizmetler nedeniyle çok mutlu olduklarını ifade eden yöre halkının yanı sıra, CHP Adana İl Başkanı Ayhan Barut, CHP İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Yılmaz Sarıeroğulları, CHP Çukurova Kadın Kolları Başkanı Sonay Gültekin Özel, meclis üyeleri, muhtarlar ve bürokratlar katıldı.  CHP Adana İl Başkanı Ayhan Barut, Çukurova Belediyesi’nin sosyal demokrat belediyeciliğin gereğini yaptığını ifade ederek, “CHP’nin sosyal demokrat Çukurova Belediyesi bütün köylere hizmetleri fazlasıyla yapıyor. Bu hizmetler bizi iktidara taşıyacak. Bizi izlemeye devam edin” diye konuştu.

‘ÖNCE İNSAN’ DEDİK ÖYLE YOLA ÇIKTIK

Bozcalar halkının yoğun sevgi gösterisiyle karşıladığı Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, vatandaşlarla tek tek selamlaştı. 6 ayda bir köy ziyaretleri yaptığını ve köylerde büyük bir ilgiyle karşılandığını aktaran Başkan Çetin, “Bazı köylerimize gittiğimde beni görünce çok şaşırdılar. ‘Buraya ilk kez bir belediye başkanı geliyor’ dediler. Köylerimizde hizmete susamışlık var. Bunu biliyor, görüyor ve bu bilinçle hareket ediyorum. İstediğiniz her hizmeti buraya getireceğiz. Çok memnun kaldığınızı bildiğim çocuk parkını buraya kazandırdık. Bugün de Muhtarlık Evimizin açılışını yapıyoruz. Çok yakında parke taşınızı da yapacağız. Sizi yağmurda, çamurda bırakmayacağız. Sizler hizmetin en iyisini, en güzelini hak ediyorsunuz” dedi.

“Muhtarlık Evi’nizi beğendiniz mi?” şeklindeki soruya alkışlarla yanıt alan Çetin, “Biz, ‘önce insan’ dedik, öyle yola çıktık. Bizim amacımız halkımızın mutlu, huzurlu, güvenli, refah seviyesi yüksek bir ortamda yaşaması. Her mahallemize modern muhtarlık evi yapacağız. Bu muhtarlık evlerimiz, aynı zaman da iletişim merkezi olacak. Buranın elektrik, su ve internet gibi ihtiyaçlarını belediyemizden karşılayacağız.  Bozcaların hiçbir eksiğini bırakmayacağız. Sizlere vaad ettiğimiz her şeyi gerçekleştireceğiz. Görev süremizin sonunda başımız dik, alnımız ak karşınızda olacağız” şeklinde konuştu.

Güncel Haberler
YENİ ÖDEME NOKTASI  (18.9.2018)
BAŞKAN ÇETİN ÇEVRE GÖNÜLLÜLERİYLE ÇÖP TOPLADI  (16.9.2018)
YILMAZ GÜNEY’E ÇUKUROVA’DA MUHTEŞEM ANMA  (11.9.2018)
ÇETİN: ENGELLERİ SEVGİ İLE AŞIYORUZ  (4.9.2018)
BAŞKAN SONER ÇETİN ZABITA HAFTASINI KUTLADI  (4.9.2018)
ZAFER BAYRAMI TENİS TURNUVASI ÖDÜL TÖRENİ  (3.9.2018)
BAŞKAN ÇETİN’DEN TÜRK KIZILAY’INA KURBAN BAĞIŞI  (13.8.2018)
BAŞKAN ÇETİN: BİZİ ATATÜRK’ÜN YOLUNDAN KİMSE DÖNDÜREMEZ  (13.8.2018)
HAYVANSEVERLERDEN BAŞKAN ÇETİN’E BÜYÜK ÖDÜL  (9.8.2018)
BAŞKAN ÇETİN’DEN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE TERCİH DESTEĞİ  (9.8.2018)

 

ÇUKUROVA BELEDİYESİ