BAŞKAN ÇETİN AFRİN ŞEHİTLERİ İÇİN MEVLÜT OKUTACAK

Çukurova Belediyesi, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve tüm şehitlerimiz ile vatan sınırını korumak için mücadele ederken şehit düşen Afrin'deki askerlerimiz için Cuma namazı öncesinde mevlüt okutulacak. Mahfesığmaz Mahallesi'ndeki Mahmut Karaaslanyiğit Cami'nde şehitler dualarla anılacak. 

MEVLÜT OKUTULACAK, BAYRAK DAĞITILACAK

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, vatan sınırlarını korumak için, terör örgütlerine karşı mücadele ederken şehit düşen Afrin'deki askerlerimiz için mevlüt okutacak. Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve tüm şehitlerin de anılacağı mevlüt, merkez Çukurova İlçesi Mahfesığmaz Mahallesi'ndeki Mahmut Karaaslanyiğit Cami'nde(Mahfesığmaz Mahalle Muhtarlığı Arkası) Cuma namazı öncesinde okutulacak. Şehitlerimizin ruhuna okutulacak mevlüdün ardından, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin namaz sonrasında lokma dağıtacak. Şehitlerin dualarla anılacağı mevlütte türk bayrağı da dağıtılacak. 

ÇETİN, TÜM HALKI MEVLÜDE DAVET ETTİ

Şehit haberlerinin Türk toplumunu derinden yaraladığını söyleyen Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, “Yine yüreğimiz yandı, yine ocaklara ateş düştü. Şehit haberlerinin gelmediği, anaların yüreğinin yanmadığı, ocaklara ateş düşmediği bir Türkiye’yi özlüyoruz. Dilerim, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi "Yurtta barış, dünyada barış" hakim olsun. Şehitlerimize Allah'tan rahmet, acılı ailelerine sabırlar diliyorum. Şehitlerimiz için okunacak mevlüte tüm hemşehrilerimizi bekliyorum" dedi.

Güncel Haberler
SALBAŞ KARAKUCAK GÜREŞLERİ’NİN 17’İNCİSİ YAPILDI  (14.5.2018)
BAŞKAN ÇETİN’DEN EĞİTİM HAMLESİ  (13.5.2018)
17. SALBAŞ KARAKUCAK GÜREŞLERİ BAŞLIYOR  (11.5.2018)
“ÇUKUROVA’NIN YOLLARI ‘CINCIK’ GİBİ OLACAK”  (11.5.2018)
BAŞKAN ÇETİN: 1 MAYIS’TA ALANLARDAYIZ  (26.4.2018)
Çukurova Belediyesi CUP’ta heyecan başladı  (25.4.2018)
SONER ÇETİN KOLTUĞUNU ÇOCUKLARA DEVRETTİ  (23.4.2018)
ÇUKUROVA’DA 23 NİSAN COŞKUSU BAŞLADI  (23.4.2018)
“BENİM KUMBARAM, BENİM KİTABIM” ETKİNLİĞİ  (12.4.2018)
ÇETİN : “CAN DOSTLARIMIZ İÇİN EL ELE VERELİM”  (9.4.2018)

 

ÇUKUROVA BELEDİYESİ