BAŞKAN ÇETİN’DEN ÇATKAPI DENETİM

                                                                                                                                     23 KASIM 2016

BAŞKAN ÇETİN’DEN ÇATKAPI DENETİM

BAŞKAN ÇETİN HALKIN ARASINDAN ÇIKMIYOR

 

Doğu Akdeniz Belediyeler Birliği (DABB) ve Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, sahalarda halkla kucaklaşmasını sürdürüyor. Makamdaki ziyaretlere uzun süre önce son veren Başkan Çetin,  bu kez 100. Yıl Mahallesine çatkapı denetim gerçekleştirdi. Halk Günü’nde gelen şikayet üzerine, 100. Yıl mahallesindeki Beklik Büfe sahibi ve mahalle sakinleri ile görüşen Çetin, büfe sahibi ve mahalle sakinleri arasında yaşanan gerginliği sonlandırıp, vatandaşlar arasında barış sağladı.

 

ADANA (         ) - Doğu Akdeniz Belediyeler Birliği (DABB) ve Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, mahallelere çat kapı ziyaretlerde bulunmaya devam ediyor.  Çukurova’daki mahalleleri sıkça gezen Başkan Soner Çetin, halkla kucaklaşmasını sürdürüyor. Mahallelere gerçekleştirdiği çat kapı ziyaretlerde büyük bir ilgiyle karşılanan Çetin, bu kez 100. Yıl Mahallesi’ne çatkapı ziyarette bulundu. Mahalle sakinlerinin sorunlarını ve talepleri yerinde dinleyen Çetin, kendisini coşkulu kalabalıkla karşılayan mahalle sakinleri ile uzun bir süre sohbet etti.

 

SORUNU ÇÖZDÜ BARIŞI SAĞLADI

Makamda oturup ziyaretçi kabul etmeyen ve vatandaşın ayağına giden Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Halk Günü’nde gelen şikayet üzerine, 100. Yıl mahallesindeki Beklik Büfeyi ve mahalle sakinlerini de ziyaret etti. Büfe sahibi ve mahalle sakinleri ile görüşen Başkan Çetin, “Ben sizin derdinizi dert edinip, sizi dinlemeye geldim. Konuşmayla, uzlaşmayla halledilmeyecek hiçbir şey yoktur” diyerek, tarafları dinledi.
Orta yolu bulan ve meseleyi tatlıya bağlayan Çetin, taraflar arasında yaşanan gerginliği sonlandırıp, vatandaşlar arasında barışı sağladı.

 

 

Güncel Haberler
‘NARKO ADANA ELÇİ’ PROJESİYLE UYUŞTURUCUYA SAVAŞ AÇILDI  (18.1.2018)
“ÇEVRE DOSTU BELEDİYE” ÇALIŞIYOR  (17.1.2018)
BAŞKAN ÇETİN MAHALLELERDE 3. TURA BAŞLADI  (16.1.2018)
ÇUKUROVA’DAN TARİHİ HALK ARENASI  (15.1.2018)
SONER ÇETİN’DEN MEVSİMLİK TARIM İŞÇİLERİNE YARDIM ELİ  (11.1.2018)
BAŞKAN ÇETİN’DEN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI  (10.1.2018)
ÇUKUROVA BELEDİYESİ TÜYAP’TA  (9.1.2018)
HALK ARENASI YİNE ÇUKUROVA’DA  (8.1.2018)
ÇETİN: HALKIN GÖNÜLLÜ ELÇİLİĞİNİ YAPIYORUZ  (7.1.2018)
BAŞKAN ÇETİN’DEN 5 OCAK MESAJI  (4.1.2018)

 

ÇUKUROVA BELEDİYESİ