BAŞKAN ÇETİN’DEN ÇATKAPI DENETİM

                                                                                                                                     23 KASIM 2016

BAŞKAN ÇETİN’DEN ÇATKAPI DENETİM

BAŞKAN ÇETİN HALKIN ARASINDAN ÇIKMIYOR

 

Doğu Akdeniz Belediyeler Birliği (DABB) ve Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, sahalarda halkla kucaklaşmasını sürdürüyor. Makamdaki ziyaretlere uzun süre önce son veren Başkan Çetin,  bu kez 100. Yıl Mahallesine çatkapı denetim gerçekleştirdi. Halk Günü’nde gelen şikayet üzerine, 100. Yıl mahallesindeki Beklik Büfe sahibi ve mahalle sakinleri ile görüşen Çetin, büfe sahibi ve mahalle sakinleri arasında yaşanan gerginliği sonlandırıp, vatandaşlar arasında barış sağladı.

 

ADANA (         ) - Doğu Akdeniz Belediyeler Birliği (DABB) ve Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, mahallelere çat kapı ziyaretlerde bulunmaya devam ediyor.  Çukurova’daki mahalleleri sıkça gezen Başkan Soner Çetin, halkla kucaklaşmasını sürdürüyor. Mahallelere gerçekleştirdiği çat kapı ziyaretlerde büyük bir ilgiyle karşılanan Çetin, bu kez 100. Yıl Mahallesi’ne çatkapı ziyarette bulundu. Mahalle sakinlerinin sorunlarını ve talepleri yerinde dinleyen Çetin, kendisini coşkulu kalabalıkla karşılayan mahalle sakinleri ile uzun bir süre sohbet etti.

 

SORUNU ÇÖZDÜ BARIŞI SAĞLADI

Makamda oturup ziyaretçi kabul etmeyen ve vatandaşın ayağına giden Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Halk Günü’nde gelen şikayet üzerine, 100. Yıl mahallesindeki Beklik Büfeyi ve mahalle sakinlerini de ziyaret etti. Büfe sahibi ve mahalle sakinleri ile görüşen Başkan Çetin, “Ben sizin derdinizi dert edinip, sizi dinlemeye geldim. Konuşmayla, uzlaşmayla halledilmeyecek hiçbir şey yoktur” diyerek, tarafları dinledi.
Orta yolu bulan ve meseleyi tatlıya bağlayan Çetin, taraflar arasında yaşanan gerginliği sonlandırıp, vatandaşlar arasında barışı sağladı.

 

 

Güncel Haberler
3. Uluslararası Çukurova Karikatür Festivali Kasım’da  (9.10.2018)
Başkan Çetin Mevlana’yla seslendi:  (7.10.2018)
BAŞKAN ÇETİN: KİMSESİZLERİN KİMSESİ OLDUK  (5.10.2018)
BAŞKAN ÇETİN ABLASI İÇİN MEVLİT OKUTTU  (4.10.2018)
BAŞKAN SONER ÇETİN'İN ACI GÜNÜ  (1.10.2018)
BAŞKAN ÇETİN: DÜNYA ÇOCUKLAR GÜLDÜKÇE GÜZEL  (25.9.2018)
Tiyotro içeriği için tıklayınız...  (25.9.2018)
YENİ ÖDEME NOKTASI  (18.9.2018)
ANKETLERDEN YİNE SONER ÇETİN ÇIKTI  (18.9.2018)
BAŞKAN ÇETİN ÇEVRE GÖNÜLLÜLERİYLE ÇÖP TOPLADI  (16.9.2018)

 

ÇUKUROVA BELEDİYESİ