PAZARCI ESNAFI BAŞKAN ÇETİN’İ BAĞRINA BASTI

 

                                                                                                                                            30 MART 2017


PAZARCI ESNAFI BAŞKAN ÇETİN’İ BAĞRINA BASTI

ESNAF: SİZİ PAZARCILARIN AĞABEYİ GÖRÜYORUZ

Doğu Akdeniz Belediyeler Birliği(DABB) ve Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, semt pazarlarına yaptığı ziyaret sırasında, pazarcı esnafının kahvaltı sofrasına misafir oldu. Pazarcıların sorunlarını ve taleplerini dinleyen Başkan Çetin, “Hem sizlerin işi artsın, hem de halkımız alışverişini rahat yapsın diye Türkiye’de bir ilke imza atarak, halkımıza ücretsiz Pazar servisi tahsis ettik” dedi.

 

 ADANA (       ) – Semt pazarlarına ziyaret gerçekleştirip, esnaf ve halkla sohbet eden Doğu Akdeniz Belediyeler Birliği(DABB) ve Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Yurt Semt Pazarı’nda, Pazar esnafının kahvaltı sofrasına misafir oldu.
Pazarcıların sorunlarını ve taleplerini dinleyen Başkan Soner Çetin, “Halkımızın, semt pazarlarından rahat alışveriş yapmaları için Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdik ve semt pazarlarından mahallelerimize ücretsiz pazar servisi hizmeti başlattık. Bu hizmet, hem halkımızı rahata kavuşturan, hem de pazara gelenlerin artmasıyla sizleri mutlu eden bir uygulama. Bu uygulamayı 4 mevsim devam ettireceğiz” dedi.“SİZ BİZİM AĞABEYİMİZSİNİZ”
Başkan Soner Çetin’e, pazarcılara gösterdiği ilgi nedeniyle teşekkür eden esnaf, “Siz, biz pazarcıların ağabeyisiniz. Göreve geldiğiniz günden bu yana bize verdiğiniz desteği ve hizmeti hepimiz biliyoruz. Tabi, bunun kıymetini de biliyoruz. Bizler de sizlerin bu emeklerini boşa çıkarmayarak, sizlerin sağladığı imkanlarla, halkımıza hizmet etmeye çalışıyoruz” diye konuştu.
Başkan Soner Çetin’in hayata geçirdiği hizmetler ve uygulamalarla, Çukurova’nın örnek bir şehir olduğuna dikkat çeken Adana Semt Pazarcılar Odası Başkanı Ahmet Akçay, “Başkanımız Soner Çetin’in göreve gelmesiyle birlikte, kapalı semt pazarlarımızın sayısı arttı. Bizlere sağlanan modern ortamlarda, vatandaşa daha iyi hizmet verebiliyoruz. Biz kendisini esnafımızın ağabeyi olarak görüyoruz” dedi. Esnafla kahvaltı yapan Başkan Çetin, pazarcıların tezgahlarını gezerek, hem onlarla sohbet etti, hem de pazara alışveriş için gelen halkla sohbet etti.

 

Güncel Haberler
3. Uluslararası Çukurova Karikatür Festivali Kasım’da  (9.10.2018)
Başkan Çetin Mevlana’yla seslendi:  (7.10.2018)
BAŞKAN ÇETİN: KİMSESİZLERİN KİMSESİ OLDUK  (5.10.2018)
BAŞKAN ÇETİN ABLASI İÇİN MEVLİT OKUTTU  (4.10.2018)
BAŞKAN SONER ÇETİN'İN ACI GÜNÜ  (1.10.2018)
BAŞKAN ÇETİN: DÜNYA ÇOCUKLAR GÜLDÜKÇE GÜZEL  (25.9.2018)
Tiyotro içeriği için tıklayınız...  (25.9.2018)
YENİ ÖDEME NOKTASI  (18.9.2018)
ANKETLERDEN YİNE SONER ÇETİN ÇIKTI  (18.9.2018)
BAŞKAN ÇETİN ÇEVRE GÖNÜLLÜLERİYLE ÇÖP TOPLADI  (16.9.2018)

 

ÇUKUROVA BELEDİYESİ