PAZARCI ESNAFI BAŞKAN ÇETİN’İ BAĞRINA BASTI

 

                                                                                                                                            30 MART 2017


PAZARCI ESNAFI BAŞKAN ÇETİN’İ BAĞRINA BASTI

ESNAF: SİZİ PAZARCILARIN AĞABEYİ GÖRÜYORUZ

Doğu Akdeniz Belediyeler Birliği(DABB) ve Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, semt pazarlarına yaptığı ziyaret sırasında, pazarcı esnafının kahvaltı sofrasına misafir oldu. Pazarcıların sorunlarını ve taleplerini dinleyen Başkan Çetin, “Hem sizlerin işi artsın, hem de halkımız alışverişini rahat yapsın diye Türkiye’de bir ilke imza atarak, halkımıza ücretsiz Pazar servisi tahsis ettik” dedi.

 

 ADANA (       ) – Semt pazarlarına ziyaret gerçekleştirip, esnaf ve halkla sohbet eden Doğu Akdeniz Belediyeler Birliği(DABB) ve Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Yurt Semt Pazarı’nda, Pazar esnafının kahvaltı sofrasına misafir oldu.
Pazarcıların sorunlarını ve taleplerini dinleyen Başkan Soner Çetin, “Halkımızın, semt pazarlarından rahat alışveriş yapmaları için Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdik ve semt pazarlarından mahallelerimize ücretsiz pazar servisi hizmeti başlattık. Bu hizmet, hem halkımızı rahata kavuşturan, hem de pazara gelenlerin artmasıyla sizleri mutlu eden bir uygulama. Bu uygulamayı 4 mevsim devam ettireceğiz” dedi.“SİZ BİZİM AĞABEYİMİZSİNİZ”
Başkan Soner Çetin’e, pazarcılara gösterdiği ilgi nedeniyle teşekkür eden esnaf, “Siz, biz pazarcıların ağabeyisiniz. Göreve geldiğiniz günden bu yana bize verdiğiniz desteği ve hizmeti hepimiz biliyoruz. Tabi, bunun kıymetini de biliyoruz. Bizler de sizlerin bu emeklerini boşa çıkarmayarak, sizlerin sağladığı imkanlarla, halkımıza hizmet etmeye çalışıyoruz” diye konuştu.
Başkan Soner Çetin’in hayata geçirdiği hizmetler ve uygulamalarla, Çukurova’nın örnek bir şehir olduğuna dikkat çeken Adana Semt Pazarcılar Odası Başkanı Ahmet Akçay, “Başkanımız Soner Çetin’in göreve gelmesiyle birlikte, kapalı semt pazarlarımızın sayısı arttı. Bizlere sağlanan modern ortamlarda, vatandaşa daha iyi hizmet verebiliyoruz. Biz kendisini esnafımızın ağabeyi olarak görüyoruz” dedi. Esnafla kahvaltı yapan Başkan Çetin, pazarcıların tezgahlarını gezerek, hem onlarla sohbet etti, hem de pazara alışveriş için gelen halkla sohbet etti.

 

Güncel Haberler
ÖZEL ÇUKUROVA GÖZ HASTANESİ İLE PROTOKOL  (14.3.2018)
“ÇOCUKLARA CİNSEL İSTİSMAR” SEMİNERİ  (14.3.2018)
BU İLÇEDE HER AY BİR OKUL ANITKABİR’E GİDİYOR  (13.3.2018)
ÇUKUROVA EN BAŞARILI İLÇE BELEDİYESİ SEÇİLDİ  (12.3.2018)
Çukurova Belediyesine Ait İşçi Statüsüne Geçiş Sözlü ve Uygulamalı Sınav Proğramı  (9.3.2018)
BAŞKAN SONER ÇETİN’DEN 8 MART EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜ MESAJI  (8.3.2018)
TUBA KÖSEOĞLU OKÇU ÇUKUROVA’DA  (4.3.2018)
ÇUKUROVA’DA CAN DOSTLARI ÇOK ŞANSLI  (1.3.2018)
KARDEŞ ŞEHİR DUMLUPINAR’DAN SONER ÇETİN’E ZİYARET  (1.3.2018)
BAŞKAN SONER ÇETİN YEŞİL ALAN GASPINA GEÇİT VERMEDİ  (28.2.2018)

 

ÇUKUROVA BELEDİYESİ